• Bransoletka z sodalitami, obsydianami srebrnymi i srebrnymi, metalowymi koralikami

Podobne produkty
45.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka na gumce jubilerskiej z sodalitami, obsydianami srebrnymi w rozmiarze 6mm i srebrnymi koralikami ze stopu metali.

 

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 13,5 cm

 

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Wzmacniają potrzebną nam energię, pomagają racjonalnie myśleć, poprawiają intuicję i komunikację. Dzięki nim możemy się prawdziwie odprężyć i uwolnić od negatywnych myśli. Pogłębiają medytację. 

 

OBSYDIAN SREBRNY tak jak inne odmiany tej skały wulkanicznej, jest cenionym od wieków kamieniem o ciemnoszarej barwie i metalicznym połysku. Jest to rzadki rodzaj obsydianu, występujący głównie w Meksyku. Zwiększa działanie osobistej medytacji, jest kamieniem pomagającym uzyskanie lepszego wglądu w siebie, w swoje potrzeby i ukryte pragnienia. Dodaje nam również wiele odwagi i wytrwałości.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy