Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

O nas

Centrum Turystyczne Trapasz jest małą firmą działającą w Bieszczadach, prowadzącą sezonowy sklep z rękodziełem i mini księgarnią w Browarze Ursa Maior w Uhercach Mineralnych.

W naszej internetowej ofercie zrzeszamy sztukę od niemalże 30 artystów-rękodzielników. W sklepie stacjonarnym działającym od końcówki kwietnia do końca października wystawiamy również książki od 8 wydawnictw.

Współpracujemy z artystami z wieloletnim doświadczeniem, wspieramy bieszczadzkich (i nie tylko) twórców i od 6 lat promujemy ich prace.

Sami również wykonujemy rękodzieło pod szyldem Trapasza oraz tworzymy linie produktów PRATUM, Alpaca Haven i Hidden in The Earth.

Sklep jest prowadzony tylko przez nas - miejscowych. Od pokoleń nasze rodziny żyły w Bieszczadach, w których też całe życie mieszkamy. Dlatego w dobie globalizacji, fast-fashion i wszechobecnej chińskiej produkcji chcemy zwrócić uwagę na dziedzictwo Karpat, małe polskie biznesy i twórców, których produkty zostały w 100% wykonane ręcznie, z dobrej jakości surowców, w bezpiecznych warunkach, za które dostali etyczne i godne wynagrodzenie. 

Centrum Turystyczne Trapasz to oryginalna oferta rękodzieła, lata doświadczenia oraz pomoc w organizacji wypoczynku w Bieszczadach. Z roku na rok coraz bardziej rozwijamy naszą działalność, współpracując z coraz to większą liczbą rękodzielników. Prowadząc sklep internetowy pragniemy dotrzeć do ludzi, którzy potrafią docenić rękodzieło, ale jeszcze nie poznali wyjątkowych artystów, z którymi współpracujemy. Większość z nich nie posiada swoich sklepów internetowych, dlatego priorytetem było dla nas umożliwienie wystawienia ich prac w naszym.

Jak możesz wspomóc nasz mały biznes i biznesy innych twórców? Wybierz oferowaną przez nas mniejszą i większą sztukę :) Szukaj spośród kilkuset produktów i ponad setki kategorii. Staramy się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, nawet już od kilkunastu złotych.

Zapraszamy również do sklepów internetowych wydawnictw i firm, z którymi współpracujemy stacjonarnie i których produkty są (na razie) niedostępne w naszym wirtualnym sklepie:

- Galeria Sztuki Ludowej Czumak - ceramika, ikony, kilimy, werety twórców z pogranicza, Huculszczyzny, Transylwanii czy Wołoszczyzny

- Esencja.shop - szeroki wybór pysznych herbat czarnych, zielonych, czerwonych i owocowych

- Wydawnictwa: Wydawnictwo BoszWydawnictwo LibraWydawnictwo CarpathiaWydawnictwo Kultura GniewuWydawnictwo Wolno oraz Wydawnictwo Księży Młyn

Masz jakieś pytania? Odwiedź sekcję Pytań i odpowiedzi, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub wyślij nam wiadomość e-mail. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak jest to możliwe.

Ekipa trapasz.pl

.