• Bransoletka na gumce PREMIUM z opalami peruwiańskimi i sercem z kamienia księżycowego

75.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z opalami peruwiańskimi i sercem z kamienia księżycowego oraz przekładkami z hematytu.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 14,5 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

OPAL to piękny, szlachetny kamień. Różowy opal peruwiański znacznie różni się od  swoich np. australijskich krewniaków. Nie posiada charakterystycznego dla najbardziej pożądanych opali tęczowego blasku. Dlatego też różowy opal peruwiański jest dużo mniej popularny. Różowe opale andyjskie występują tylko w Peru i mają wyjątkowy związek z Pashamamą, inkaską boginią ziemi. Różowy opal peruwiański, jako ten specyficzny rodzaj andyjskiego opalu, występuje tylko w jednym miejscu na Ziemi, na niewielkim obszarze kilku wzgórz w pobliżu Ica w Peru. W czasach starożytnych opale były symbolem wierności i stabilizacji. Noszenie ich jako amuletów miało zwiększać sprawność mózgu i zapewniać lepszy wzrok. Opal jest często nazywany kamieniem kreatywności. Otwiera na podświadomość, przyciąga nowe pomysły i pomaga myśleć nietuzinkowo, szczególnie w aspektach artystycznych. Wyzwala naszą naturalną spontaniczność oraz szczególnie wspiera w odkrywaniu naszych nieznanych wcześniej talentów.


KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY
to blask, który otacza księżyc, zaklęty w kamieniu. Kamienie księżycowe  to zazwyczaj białe kamienie ze srebrno-białą, niebieską lub pełną pryzmatyczną tęczą, która błyszczy na powierzchni kamienia. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony był z największymi lunarnymi bóstwami i zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Był szczególnie uznawany za kamień kobiecości i kobiecej energii. To minerał nowych początków, klejnot intuicji, kamień wewnętrznego wzrostu i siły. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy