Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z apatytami, przekładkami i muszelkami z hematytu

Dostępność: W magazynie
65.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z apatytami, przekładkami i muszelkami z hematytu.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

APATYT to naturalnie występujący kamień szlachetny, w dużej mierze nieznany ogółowi społeczeństwa, ale ceniony przez kolekcjonerów ze względu na wiele różnych kolorów i form. Żółty apatyt jest najpowszechniejszym kolorem, jednak ten kamień najbardziej ceniony jest w jaskrawych odcieniach błękitu. Apatyt to minerał, który pomaga w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość oraz realizacji zamierzonych celów. Ułatwia komunikację, balansuje, często też dodaje odwagi. Pomaga nie rozpamiętywać trudów z przeszłości, pobudza kreatywność, oferuje zrozumienie i zachęca nas do lepszego wyrażania siebie.Niebieskie kamienie są jednymi z najbardziej pozytywnych - promują prowadzenie aktywnego życia i cieszenia się nim, a także sprzyjają duchowemu rozwojowi i korzystaniu z inspiracji.
HEMATYT - jego charakterystyczny, lustrzany, metaliczny wygląd sprawia, że nie sposób go pomylić z innym kamieniem. Sproszkowany hematyt jest czerwony, dlatego był powszechnie wykorzystywany do tworzenia jednego z pierwszych barwników – ochry, której pierwszy raz użyto ponad 150 tys. lat temu do tworzenia malowideł naskalnych przez prehistorycznych ludzi. Hematyt jest używany w zdobnictwie od ponad 3000 lat. W starożytnej Babilonii nosili go wojownicy, aby zdobyć siłę do pokonania wrogów i wierzono, że pomaga im zdobywać miasta. Natomiast Starożytni Egipcjanie ozdabiali nim grobowce faraonów. Uważa się, że hematyt jest kamieniem uzdrawiającym i uziemiającym, wzmacniającym organizm i zmniejszającym stres. Jest kamieniem odwagi i mocy, ułatwiającym życie i odnalezienie spokoju ducha.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: