• Bransoletka na gumce PREMIUM z angelitami peru, kamieniami ksieżycowymi i muszelką z hematytu

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z angelitami peru, kamieniami ksieżycowymi oraz przekładkami i muszelką z hematytu.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 16 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY to blask, który otacza księżyc, zaklęty w kamieniu. Kamienie księżycowe  to zazwyczaj białe kamienie ze srebrno-białą, niebieską lub pełną pryzmatyczną tęczą, która błyszczy na powierzchni kamienia. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony był z największymi lunarnymi bóstwami i zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Był szczególnie uznawany za kamień kobiecości i kobiecej energii. To minerał nowych początków, klejnot intuicji, kamień wewnętrznego wzrostu i siły. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość.

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Łatwo się kruszy i można go wydobywać tylko ręcznie. Angelity są też wydobywane wyłącznie w Andach i prawie wszystkie z nich są wydobywane w przybrzeżnych górach pustynnych. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwala nam zrozumieć, co zrobić, aby stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Zmniejsza złość i strach oraz zwiększa naszą inteligencję emocjonalną. Angelit poprawia też  świadomość duchową i komunikację oraz promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy