Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z fluorytami i sercem z lepidolitu

Dostępność: W magazynie
65.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z fluorytami i sercem z lepidolitu oraz przekładkami z hematytu.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15,5 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

FLUORYT powstał 150-200 milionów lat temu, kiedy gorąca woda zawierająca fluor i inne minerały została przepchnięta przez szczeliny w ziemi, gdzie wchodziła w interakcję z bogatym w wapń podłożem skalnym. Czysty fluoryt jest przezroczysty, jednak dzięki naturalnym domieszkom różnych pierwiastków może przybrać dowolny kolor. Chociaż został nazwany fluorytem dopiero w XVIII wieku, mamy dowody, że był znany i wykorzystywany od starożytności. W wielu cywilizacjach był uważany za skrystalizowane światło, według starożytnych mieszkańców Chin chronił przed złymi duchami. Niektóre przedmioty wykonane z fluorytu znaleziono w ruinach Pompejów. Fluoryt jest dobrym minerałem do medytacji, jest to pozytywny i kojący kamień. Doskonale nadaje się do utrzymywania zrównoważonych i stabilnych relacji międzyludzkich. Ma wspierać procesy myślowe, sprzyjać nauce i logicznemu myśleniu.

LEPIDOLIT został po raz  pierwszy udokumentowany w XVIII wieku i pierwotnie nazwano go „lilalitem” przez jego  liliowo-fioletowe zabarwienie. Niektóre źródła podają, że nazwa pochodziła od hinduskiego słowa lila, oznaczającego „boską zabawę”. Lepidolit dodaje nam odwagi, by stawić czoła naszym wadom i natręctwom i całkowicie się z nich uzdrowić. Zmniejsza siłę negatywnych wpływów innych ludzi oraz zachęca nas, abyśmy więcej się śmiali i nie traktowali życia zbyt poważnie. Lepidolit zmniejsza siłę zmartwień, strachu, zazdrości i urazy. Pomaga być bardziej uczciwym wobec siebie i innych. Lepidolit zachęca nas do postrzegania siebie jako kompetentnych i zdolnych poradzić sobie ze wszystkim, co rzuca na nas życie. Działa budująco i przekonuje do porzucenia negatywnych myśli na temat samego siebie, aby w pełni siebie zaakceptować.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: