Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z larimarami i kamieniami księżycowymi

Dostępność: W magazynie
65.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z larimarami i kamieniami księżycowymi oraz metalowymi przekładkami.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

LARIMAR to stosunkowo nowy kamień, jeden z najrzadszych minerałów na Ziemi - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, na Dominikanie. Kojarzony z wodą tak naprawdę narodził się z ognia, a konkretnie dzięki wybuchom wulkanów. Najpierw minerały tworzące larimar osadzały się w szczelinach skał, a w wyniku ich erozji trafiały do rzeki a następnie do morza, gdzie woda naturalnie obraca i poleruje kamienie. Pływający ze spokojnymi energiami nieba i morza, ten dziki kamień Atlantydy jest symbolem wszystkiego, co jest spokojne i czyste na tym świecie. Wierzy się, że larimar ma wyciszać, uspokajać i ułatwiać opanowanie emocji, najlepiej też jest go nosić tuż przy skórze, aby wzmocnić jego działanie. Energia larimaru może pomóc wzbudzić prawdziwą pewność siebie i głębokie uzdrowienie emocjonalne. Pomaga zmniejszyć niepokój i zredukować fobie, a także uczucia związane ze wstydem i poczuciem winy. Zwiększa naszą zdolność do kochania siebie i zdolność do radzenia sobie ze zmianami, które wymusza na nas życie.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY to blask, który otacza księżyc, zaklęty w kamieniu. Kamienie księżycowe  to zazwyczaj białe kamienie ze srebrno-białą, niebieską lub pełną pryzmatyczną tęczą, która błyszczy na powierzchni kamienia. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony był z największymi lunarnymi bóstwami i zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Był szczególnie uznawany za kamień kobiecości i kobiecej energii. To minerał nowych początków, klejnot intuicji, kamień wewnętrznego wzrostu i siły. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: