Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z larimarami i angelitami pawimi

Dostępność: W magazynie
75.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z larimarami i angelitami pawimi oraz metalowymi przekładkami.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15,5 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

LARIMAR to stosunkowo nowy kamień, jeden z najrzadszych minerałów na Ziemi - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, na Dominikanie. Kojarzony z wodą tak naprawdę narodził się z ognia, a konkretnie dzięki wybuchom wulkanów. Najpierw minerały tworzące larimar osadzały się w szczelinach skał, a w wyniku ich erozji trafiały do rzeki a następnie do morza, gdzie woda naturalnie obraca i poleruje kamienie. Pływający ze spokojnymi energiami nieba i morza, ten dziki kamień Atlantydy jest symbolem wszystkiego, co jest spokojne i czyste na tym świecie. Wierzy się, że larimar ma wyciszać, uspokajać i ułatwiać opanowanie emocji, najlepiej też jest go nosić tuż przy skórze, aby wzmocnić jego działanie. Energia larimaru może pomóc wzbudzić prawdziwą pewność siebie i głębokie uzdrowienie emocjonalne. Pomaga zmniejszyć niepokój i zredukować fobie, a także uczucia związane ze wstydem i poczuciem winy. Zwiększa naszą zdolność do kochania siebie i zdolność do radzenia sobie ze zmianami, które wymusza na nas życie.

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Łatwo się kruszy i można go wydobywać tylko ręcznie. Angelity są też wydobywane wyłącznie w Andach i prawie wszystkie z nich są wydobywane w przybrzeżnych górach pustynnych. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwala nam zrozumieć, co zrobić, aby stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Zmniejsza złość i strach oraz zwiększa naszą inteligencję emocjonalną. Angelit poprawia też  świadomość duchową i komunikację oraz promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: