Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.
Brak towaru

Bransoletka na gumce PREMIUM z opalami peruwiańskimi, larimarami, apatytami i zawieszką psią łapką

Dostępność: Produkt niedostępny
75.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z opalami peruwiańskimi, larimarami i apatytami oraz przekładkami z hematytu i zawieszką psią łapką z pozłacanej stali chirurgicznej

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

OPAL to piękny, szlachetny kamień. Różowy opal peruwiański znacznie różni się od  swoich np. australijskich krewniaków. Nie posiada charakterystycznego dla najbardziej pożądanych opali tęczowego blasku. Dlatego też różowy opal peruwiański jest dużo mniej popularny. Różowe opale andyjskie występują tylko w Peru i mają wyjątkowy związek z Pashamamą, inkaską boginią ziemi. Różowy opal peruwiański, jako ten specyficzny rodzaj andyjskiego opalu, występuje tylko w jednym miejscu na Ziemi, na niewielkim obszarze kilku wzgórz w pobliżu Ica w Peru. W czasach starożytnych opale były symbolem wierności i stabilizacji. Noszenie ich jako amuletów miało zwiększać sprawność mózgu i zapewniać lepszy wzrok. Opal jest często nazywany kamieniem kreatywności. Otwiera na podświadomość, przyciąga nowe pomysły i pomaga myśleć nietuzinkowo, szczególnie w aspektach artystycznych. Wyzwala naszą naturalną spontaniczność oraz szczególnie wspiera w odkrywaniu naszych nieznanych wcześniej talentów.

LARIMAR to stosunkowo nowy kamień, jeden z najrzadszych minerałów na Ziemi - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, na Dominikanie. Kojarzony z wodą tak naprawdę narodził się z ognia, a konkretnie dzięki wybuchom wulkanów. Najpierw minerały tworzące larimar osadzały się w szczelinach skał, a w wyniku ich erozji trafiały do rzeki a następnie do morza, gdzie woda naturalnie obraca i poleruje kamienie. Pływający ze spokojnymi energiami nieba i morza, ten dziki kamień Atlantydy jest symbolem wszystkiego, co jest spokojne i czyste na tym świecie. Wierzy się, że larimar ma wyciszać, uspokajać i ułatwiać opanowanie emocji, najlepiej też jest go nosić tuż przy skórze, aby wzmocnić jego działanie. Energia larimaru może pomóc wzbudzić prawdziwą pewność siebie i głębokie uzdrowienie emocjonalne. Pomaga zmniejszyć niepokój i zredukować fobie, a także uczucia związane ze wstydem i poczuciem winy. Zwiększa naszą zdolność do kochania siebie i zdolność do radzenia sobie ze zmianami, które wymusza na nas życie.

APATYT to naturalnie występujący kamień szlachetny, w dużej mierze nieznany ogółowi społeczeństwa, ale ceniony przez kolekcjonerów ze względu na wiele różnych kolorów i form. Żółty apatyt jest najpowszechniejszym kolorem, jednak ten kamień najbardziej ceniony jest w jaskrawych odcieniach błękitu. Apatyt to minerał, który pomaga w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość oraz realizacji zamierzonych celów. Ułatwia komunikację, balansuje, często też dodaje odwagi. Pomaga nie rozpamiętywać trudów z przeszłości, pobudza kreatywność, oferuje zrozumienie i zachęca nas do lepszego wyrażania siebie.Niebieskie kamienie są jednymi z najbardziej pozytywnych - promują prowadzenie aktywnego życia i cieszenia się nim, a także sprzyjają duchowemu rozwojowi i korzystaniu z inspiracji.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: