• 'Amara' - łańcuszkowa bransoletka z apatytem i naturalnymi perłami

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka z apatytem (w środku) i łososiowymi, naturalnymi perłami (po bokach) ze stali chirurgicznej.

 

Długość wraz z 2,5 cm przedłużką: ok. 19cm. Będzie jednak dobra nawet na osobę o obwodzie nadgarstka 12-13 cm, dzięki dodatkowemu kółeczku w środku.

 

APATYT to naturalnie występujący kamień szlachetny, w dużej mierze nieznany ogółowi społeczeństwa, ale niezwykle ceniony przez kolekcjonerów. Żółty apatyt jest najpowszechniejszym kolorem, jednak ten kamień najbardziej ceniony jest w jaskrawych odcieniach błękitu. Apatyt to minerał, który pomaga w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość oraz realizacji zamierzonych celów. Ułatwia komunikację, balansuje, często też dodaje odwagi. Niebieskie kamienie sprzyjają duchowemu rozwojowi i korzystaniu z inspiracji.


PERŁY są materiałem wielce pożądanym i inspirującym od tysięcy lat. Były uważane za zastygłe łzy bogów lub aniołów i traktowane jak morskie diamenty. Perły były już ponoć znane cenione w Starożytnej Mezopotamii, gdzie biżuterię perłową wymieniano na ceramikę i broń. Były one przedmiotem handlu, legend i ważnym elementem wielu kultur. Perły to klejnot wewnętrznej mądrości. Według mitologii jest to dar często zdobywany poprzez doświadczenie, kiedy osiąga się stan wiedzy i zrozumienia. Perły mają ogromną uzdrawiającą i kojarzone z wodą pomagają znaleźć równowagę i ułatwiają przepływ myśli.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy