• Bransoletka na gumce PREMIUM z kryształami górskimi z czarnym turmalinem, dumortierytami i sercem z labradorytu

Brak towaru
65.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Produkt niedostępny

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z kryształami górskimi z czarnym turmalinem, dumortierytami i sercem z labradorytu oraz metalowymi przekładkami.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 16 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

KRYSZTAŁ GÓRSKI Z CZARNYM TURMALINEM to okaz przezroczystego lub białego kwarcu z naturalnymi wrostkami czarnego turmalinu. Dawniej sądzono, że kryształ górski ma zdolności uzdrawiania ciała i duszy. Obecnie wierzy się, że umożliwia nam transformację, indywidualny rozwój i życie w zgodzie z innymi ludźmi i naturą. Z kolei czarna odmiana turmalinu symbolizuje potęgę. Czarny turmalin motywuje do ciągłego mentalnego rozwoju, poznawania życia i własnego wnętrza. Kryształ górski z czarnym turmalinem jest więc kamieniem pozytywnych zmian i wewnętrznego wzrostu.
LABRADORYT jest uważany za jeden z najpiękniejszych minerałów na Ziemi. Nazywany jest Świątynią Gwiazd przez jego przepiękny, tęczowy połysk mieniący się niczym zamknięte w środku kamienia światło. Ta gra świateł nazywana jest labradorescencją. Według jednej z eskimoskich legend, dawno temu, w starożytności, wszystkie migoczące zorze polarne były uwięzione w skałach wzdłuż wybrzeża Labradoru w Kanadzie. Pewnego dnia potężny wojownik przybył w te okolice i uwolnił światła, uderzając włócznią w skały. Większość zorzy polarnej została uwolniona i dziś przecina zimowe niebo. Jednak w kilku miejscach Światła pozostały uwięzione i można je dziś zobaczyć w połyskujących labradorytach. Hipnotyzujący blask labradorytu od zawsze kojarzony był z artystycznością i transformacją. Zaprasza nas do patrzenia na świat z dziecięcym zachwytem i do większej ciekawości wobec świata przyrody i duchowości. Kamień ten prowadzi nas przez życie, pozwala dostrzec nowe możliwości oraz wzmaga kreatywność i rozbudowuje wyobraźnię.
DUMORTIERYT został odkryty po raz pierwszy w południowej Francji pod koniec XIX wieku i nazwano go na cześć Eugene'a Dumortiera, francuskiego paleontologa. Dumortieryt jest wspaniałym kamieniem dla umysłu i jest zalecany studentom, naukowcom i osobom uczącym się przez całe życie. Jego energia pomaga nam zachować spokój i pewność w naszych opiniach, ale równocześnie też zachować otwartość, gdy są nam prezentowane nowe informacje. Dumortieryt zapewnia jasność umysłu. Zachęca nas do zachowania otwartej perspektywy i spojrzenia na sytuacje z różnych punktów widzenia. Pomaga się zrelaksować, zwiększa inteligencję emocjonalną, pomaga logicznie spojrzeć na strach i poznać jego przyczyny.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy