• Bransoletka na gumce PREMIUM z dumortierytami, sodalitami i sercem z labradorytu

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z dumortierytami, sodalitami oraz sercem z labradorytu.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 14 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

DUMORTIERYT został odkryty po raz pierwszy w południowej Francji pod koniec XIX wieku i nazwano go na cześć Eugene'a Dumortiera, francuskiego paleontologa. Dumortieryt jest wspaniałym kamieniem dla umysłu i jest zalecany studentom, naukowcom i osobom uczącym się przez całe życie. Jego energia pomaga nam zachować spokój i pewność w naszych opiniach, ale równocześnie też zachować otwartość, gdy są nam prezentowane nowe informacje. Dumortieryt zapewnia jasność umysłu. Zachęca nas do zachowania otwartej perspektywy i spojrzenia na sytuacje z różnych punktów widzenia. Pomaga się zrelaksować, zwiększa inteligencję emocjonalną, pomaga logicznie spojrzeć na strach i poznać jego przyczyny.

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Sodality zwiększają naszą samoświadomość oraz pomagają połączyć nasz intelekt z intuicyjnymi darami. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Zachęcają do szczerości w sferze uczuć, pozwalając zobaczyć prawdziwy powód naszych emocji. Pogłębiają medytację i pozwalają rozwiązać nasze problemy szybko i skutecznie.

LABRADORYT jest uważany za jeden z najpiękniejszych minerałów na Ziemi. Nazywany jest Świątynią Gwiazd przez jego przepiękny, tęczowy połysk mieniący się niczym zamknięte w środku kamienia światło. Ta gra świateł nazywana jest labradorescencją. Według jednej z eskimoskich legend, dawno temu, w starożytności, wszystkie migoczące zorze polarne były uwięzione w skałach wzdłuż wybrzeża Labradoru w Kanadzie. Pewnego dnia potężny wojownik przybył w te okolice i uwolnił światła, uderzając włócznią w skały. Większość zorzy polarnej została uwolniona i dziś przecina zimowe niebo. Jednak w kilku miejscach Światła pozostały uwięzione i można je dziś zobaczyć w połyskujących labradorytach. Hipnotyzujący blask labradorytu od zawsze kojarzony był z artystycznością i transformacją. Zaprasza nas do patrzenia na świat z dziecięcym zachwytem i do większej ciekawości wobec świata przyrody i duchowości. Kamień ten prowadzi nas przez życie, pozwala dostrzec nowe możliwości oraz wzmaga kreatywność i rozbudowuje wyobraźnię.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy