Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z fluorytami i lawą wulkaniczną

Dostępność: W magazynie
55.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z fluorytami i lawą wulkaniczną.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15,5 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

FLUORYTpowstał 150-200 milionów lat temu, kiedy gorąca woda zawierająca fluor i inne minerały została przepchnięta przez szczeliny w ziemi, gdzie wchodziła w interakcję z bogatym w wapń podłożem skalnym. Czysty fluoryt jest przezroczysty, jednak dzięki naturalnym domieszkom różnych pierwiastków może przybrać dowolny kolor. Chociaż został nazwany fluorytem dopiero w XVIII wieku, mamy dowody, że był znany i wykorzystywany od starożytności. W wielu cywilizacjach był uważany za skrystalizowane światło, według starożytnych mieszkańców Chin chronił przed złymi duchami. Niektóre przedmioty wykonane z fluorytu znaleziono w ruinach Pompejów. Fluoryt jest dobrym minerałem do medytacji, jest to pozytywny i kojący kamień. Doskonale nadaje się do utrzymywania zrównoważonych i stabilnych relacji międzyludzkich. Ma wspierać procesy myślowe, sprzyjać nauce i logicznemu myśleniu.

KAMIENIE LAWOWE,potocznie nazywane lawą, to w istocie zastygnięta, zeschnięta lawa z erupcji wulkanicznej. Niezliczone dziurki na powierzchni koralików zostały stworzone przez bąbelki znajdujące się we wrzącej lawie. Elementy niektórych erupcji są datowane na wiele milionów, a nawet kilka miliardów lat wstecz. Narodzone z najgorętszego ognia, prosto z głębin Planety Ziemi, skały lawowe są znane i cenione od tysięcy lat. Są jednymi z najstarszych minerałów Ziemi, archeologowie od lat znajdują bransoletki z lawy pochodzące z czasów starożytnych. Mimo niepozornego wyglądu, skała lawowa uważana jest za minerał odrodzenia, otworzenia się na nowe możliwości. Pozwala przywrócić bilans energetyczny, oczyszcza, uspokaja i dodaje sił.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: