Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce z chalcedonami i howlitami

Dostępność: W magazynie
45.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka na gumce jubilerskiej z howlitami i chalcedonami w rozmiarze 6mm.

 

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 12,5 cm

 

HOWLIT to rzadki minerał, który jest bardzo ceniony w jubilerstwie za łatwość obróbki. Ten śnieżnobiały kamień jest przetykany czarnymi lub ciemnoszarymi żyłkami przypominającymi pajęczynę. Nazywany jest czasem białym turkusem ze względu na niezwykłe podobieństwo do tego kamienia, szczególnie jak podda się howlit barwieniu na niebiesko. Howlit nie musi jednak niczego naśladować, bo jest własnym, wartościowym i wyjątkowym kamieniem. Jest on kamieniem cierpliwości i perspektywy, zwany jest też kamieniem mądrości. Pomaga nam ukierunkować własną energię w stronę najważniejszych wartości i wewnętrznych celów. Wzmacnia w nas pragnienie wiedzy duchowej, pomaga odkryć naszą wewnętrzną mądrość. Uodparnia  na złe wpływy otoczenia.

CHALCEDON to kamień, którego wiele odmian takich jak agat, onyks czy karneol traktowanych jest jako zupełnie odmienne minerały. Chalcedon radzi sobie też jako kamień oddzielny od jego wariantów. Najczęściej kojarzony z kolorem błękitnym bądź niebiesko-fioletowym, znany jest od niepamiętnych czasów i już epoce kamienia służył ówczesnym myśliwym do wyrobu broni. W starożytności wyrabiano z niego biżuterię, ozdobne przedmioty i dzieła sztuki, w Tybecie widziano w chalcedonie czystość kwiatu lotosu chroniącą przed słabością. Niektórzy wierzą, że jest to kamień braterstwa, dobrej woli i pozytywnej energii i ma nas otworzyć na otwartość i entuzjazm. Noszony bezpośrednio przy ciele, na żyłach ma chronić przed chorobami krwi.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: