Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z agatami mszystymi, angelitami pawimi i metalowymi przekładkami

Dostępność: W magazynie
65.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z agatami mszystymi, angelitami pawimi i przekładkami ze stopu metali.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

AGAT to minerał wielu barw i odmian takich jak agat mszysty czy agat botswana. Agat mszysty to kamień półszlachetny i tak jak inne agaty jest on odmianą chalcedonu, jednak tym, co odróżnia go od innych agatów są  inkluzje zielonych minerałów tworzące włókna przypominające mech. Mimo swojej nazwy agat mszysty nie zawiera tej materii organicznej i zwykle jest on fragmentem zwietrzałych skał wulkanicznych. Od wieków jest on kojarzony z rodzącymi się przyjaźniami, także wierzy się, że sprzyja poczuciu więzi. Według wierzeń przynosi on szczęście i dodaje cierpliwości, a według starożytnych kultur leczy serca. Agat mszysty przywraca nas na łono natury, bez względu na to, jak daleko od niej się znajdujemy.

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Łatwo się kruszy i można go wydobywać tylko ręcznie. Angelity są też wydobywane wyłącznie w Andach i prawie wszystkie z nich są wydobywane w przybrzeżnych górach pustynnych. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwala nam zrozumieć, co zrobić, aby stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Zmniejsza złość i strach oraz zwiększa naszą inteligencję emocjonalną. Angelit poprawia też  świadomość duchową i komunikację oraz promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: