Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka na gumce PREMIUM z angelitami peru, lawą wulkaniczną i metalowymi przekładkami

Dostępność: W magazynie
55.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Bransoletka PREMIUM na gumce jubilerskiej z angelitami peru, lawą wulkaniczną oraz przekładkami ze stopu metali.

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 15,5 cm. Elastyczna gumka pozwala również na dopasowanie do nieco większego obwodu nadgarstka.

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Łatwo się kruszy i można go wydobywać tylko ręcznie. Angelity są też wydobywane wyłącznie w Andach i prawie wszystkie z nich są wydobywane w przybrzeżnych górach pustynnych. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwala nam zrozumieć, co zrobić, aby stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Zmniejsza złość i strach oraz zwiększa naszą inteligencję emocjonalną. Angelit poprawia też  świadomość duchową i komunikację oraz promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

KAMIENIE LAWOWE,potocznie nazywane lawą, to w istocie zastygnięta, zeschnięta lawa z erupcji wulkanicznej. Niezliczone dziurki na powierzchni koralików zostały stworzone przez bąbelki znajdujące się we wrzącej lawie. Elementy niektórych erupcji są datowane na wiele milionów, a nawet kilka miliardów lat wstecz. Narodzone z najgorętszego ognia, prosto z głębin Planety Ziemi, skały lawowe są znane i cenione od tysięcy lat. Są jednymi z najstarszych minerałów Ziemi, archeologowie od lat znajdują bransoletki z lawy pochodzące z czasów starożytnych. Mimo niepozornego wyglądu, skała lawowa uważana jest za minerał odrodzenia, otworzenia się na nowe możliwości. Pozwala przywrócić bilans energetyczny, oczyszcza, uspokaja i dodaje sił.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: