• Bransoletka na gumce z unakitami i kamieniami lawowymi z zawieszką z pozłacanej stali chirurgicznej z unakitem

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka na elastycznej gumce jubilerskiej z unakitami i skałami lawowymi w rozmiarze 10mm i zawieszką z unakitem z pozłacanej stali chirurgicznej.

 

Wewnętrzny obwód bransoletki: ok. 14 cm

 

UNAKIT to z pozoru zwykła skała, która jest jednak wyjątkowa ze względu na swoją niecodzienną budowę. Unakit tworzą trzy minerały: zielony epidot, czerwony ortoklaz oraz czasami biały kwarc, co skutkuje jego wyróżniającą się, naturalną i łagodną różnokolorowością. Jest to kamień pomagający uwolnić się od negatywnej energii dnia codziennego, pozwalający iść do przodu. Wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie. Pozwala nam osiągnąć równowagę oraz pozbyć się ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pomaga dostrzec piękno wszechświata. 

KAMIENIE LAWOWE, potocznie nazywane lawą, to w istocie zastygnięta, zeschnięta lawa z erupcji wulkanicznej. Niezliczone dziurki na powierzchni koralików zostały stworzone przez bąbelki znajdujące się we wrzącej lawie. Elementy niektórych erupcji są datowane na wiele milionów, a nawet kilka miliardów lat wstecz. Narodzone z najgorętszego ognia, prosto z głębin Planety Ziemi, skały lawowe są znane i cenione od tysięcy lat. Są jednymi z najstarszych minerałów Ziemi, archeologowie od lat znajdują bransoletki z lawy pochodzące z czasów starożytnych. Mimo niepozornego wyglądu, skała lawowa uważana jest za minerał odrodzenia, otworzenia się na nowe możliwości. Pozwala przywrócić bilans energetyczny, oczyszcza, uspokaja i dodaje sił.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy