Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z sugilitem i sodalitami

Dostępność: W magazynie
45.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z sugilitem (w środku) i sodalitami (po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

SUGILIT uważany jest za kamień o mocy magicznej większej niż inne minerały. To kamień miłości, nadziei i akceptacji. Zachęca nas, abyśmy byli wierni sobie, zamiast próbować dopasowywać się do innych. Sugilit jest bardzo pozytywnym kamieniem, pomaga nam skupić się na optymistycznych rozwiązaniach i sytuacjach, zamiast rozwodzić się nad negatywami. Jest to szczególnie pomocne w pokazaniu nam wzorców naszego myślenia i działania, które najsilniej wpływają na nasze życie. Sugilit pomaga nam przyznać się do złych nawyków, wybaczyć sobie i zacząć aktywnie tworzyć nowe nawyki. Ma wpływ ogromny oczyszczający i uleczający, pomaga też  zapamiętać sen i zrozumieć jego znaczenie. Uważa się, że wzmacnia on umiejętności metafizyczne, pomaga zrozumieć swoją podświadomość i własne pragnienia oraz pobudzić duchową energię. Wspiera marzenia i jest skuteczną tarczą ochronną przed niepowodzeniami.

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Wzmacniają potrzebną nam energię, pomagają racjonalnie myśleć, poprawiają intuicję i komunikację. Dzięki nim możemy się prawdziwie odprężyć i uwolnić od negatywnych myśli. Pogłębiają medytację.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: