Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z kwarcem różowym i amazonitami

Dostępność: W magazynie
45.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z kwarcem różowym (w środku) i amazonitami (po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

KWARC RÓŻOWY to piękny, niezwykle twardy i wytrzymały kamień jubilerski. Sam kwarc, niezależnie od rodzaju, jest uznawany na świecie za minerał XXI wieku. Według zapisów archeologicznych pierwsi używali odmiany różowej Asyryjczycy. Później ten różowy minerał stał się popularny wśród Greków i Rzymian. Według legend był to jeden z atrybutów Kupidyna oraz Astarte - bogini fenickiej, którą Grecy utożsamiali z Afrodytą. Ten bogaty kamień jest symbolem miłości, zarówno romantycznej, jak i platonicznej. Kamień ten zapewniać ma dobre relacje również ze samym sobą. Pomaga się pozbyć zazdrości, strachu, poczucia winy, a ma pomóc w przyjmowaniu bezwarunkowej miłości i wspierać empatię, cnotę i altruizm.

AMAZONIT to jeden z najstarszych i jednocześnie najrzadszych używanych kamieni ozdobnych. Był znajdowany w grobowcach faraonów, a starożytni Sumerowie i Babilończycy używali amazonitu do tworzenia pieczęci już 16 tys. lat temu. Biżuterię z tego błękitnego kamienia znaleziono w Jordanii i powstała ona  w neolicie, czyli ponad 10 tys. lat temu. Jest to kamień prawdy, komunikacji, napawający inspiracją, pasją i miłością. Pozwala zajrzeć w głąb siebie, uwolnić złe emocje oraz przywrócić nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: