Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.
Brak towaru

Prosta bransoletka makramowa z agatami i granatami

Dostępność: Produkt niedostępny
55.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z agatami i granatami. Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

AGAT to minerał wielu barw i odmian takich jak agat mszysty czy agat botswana. Nazwa agatów pochodzi od Sycylijskiej rzeki, nazwanej przez Greków Achates. Już za panowania Juliusza Cezara wydobywano z niej pokaźne ilości tych minerałów. Wierzono, że agaty są bożą łaską, używano ich w lecznictwie oraz miały one przekształcać złą energię w pozytywną. W źródłach z XIX wieku możemy przeczytać, że agaty chronią przed piorunami, czarami i opętaniem przez demony, a także zapobiegają otruciu i pijaństwu. Białe agaty poleca się ciężarnym, aby chroniły zarówno je, jak i dziecko. Niektóre odmiany mają przyciągać fortunę, działać zbawiennie na płynność myśli i koncentrację, być wsparciem dla medytacji.

GRANAT to minerał występujący we wszystkich barwach prócz niebieskiego, jednak najbardziej rozpowszechniony i kojarzący się z tym kamieniem jest ciemny czerwony lub wręcz czarny kolor. Granat wykorzystywany jest od epoki brązu, był bardzo popularny w Rzymie w późnym antyku. Egipcjanie i Grecy uważali, że kamień ten chroni od zła i ma działanie antytoksyczne. Wierzono, że reprezentuje on słońce, źródła światła i widoczności oraz poświęcenie. Granat wzmacnia wytrzymałość, wigor i siłę, ale też oddziałuje na przyjaźń, wierność i samorozwój. Granat ma cudowną energię, pełną pasji i wolności. Zachęca nas, abyśmy podążali za pragnieniami naszego serca, a jednocześnie byli praktyczni i pragmatyczni. Uczy nas, jak poprawnie zbalansować nasze życie - radzi nam podążać mądrą ścieżką, równoważąc nasze pasje i siłę oraz zdrowy rozsądek. Pomaga znaleźć nasz nieznany wcześniej potencjał, ukierunkować działanie i uzewnętrznić nasze emocje.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: