• Prosta bransoletka makramowa z czarnym agatem i karneolami

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z czarnym agatem (w środku) oraz karneolami (po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

AGAT CZARNY to mroczny i tajemniczy kamień, który fascynuje ludzi od czasu jego odkrycia. W Starożytnej Mezopotamii, jak i w wielu innych późniejszych cywilizacjach, czarny agat symbolizował władzę. Ci, którzy go posiadali, byli bardzo szanowani i najczęściej również zamożni.  Po dziś dzień czarny agat to symbol siły, równowagi emocjonalnej i stabilności, dający swojemu właścicielowi moc  do pokonywania wszelkich trudności. Podobnie jak czarny turmalin, czarny agat ma moc ochronną. Może również absorbować i przekształcać negatywne energie oraz może pomóc nam złagodzić stres, działając uspokajająco, uziemiając i stabilizując emocje.

KARNEOL to piękny, czerwony kamień, wykorzystywany w Europie już w neolicie i epoce brązu. Starożytni Egipcjanie nazywali karneol kamieniem zachodzącego słońca, a w czasach rzymskich był chętnie wykorzystywany - tak jak dzisiaj - do tworzenia biżuterii. Dodawał odwagi w walce, był symbolem pasji i długowieczności. Karneol zalicza się do kamieni ognia. Ma on napełniać ciało życiem i światłem, przez co przywoływać napływ energii. Jest nazywany kamieniem artystów, ma rozbudzać miłość i zapobiegać wszelkim chorobom.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy