Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z azurytem i angelitami pawimi

Dostępność: W magazynie
45.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z azurytem (w środku), angelitami pawimi (po bokach) i splotem makramowym. Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

AZURYT to cenny i ceniony od zarania dziejów kamień, który w czystej postaci jest niebieski, jednak przez to, że współwystępuje z zielonym malachitem często możemy zaobserwować połączenie się tych dwóch barw. Już 10 tysięcy lat p.n.e. był znany prekolumbijskim Indianom Ameryki Środkowej, a  na Dalekim Wschodzie był stosowany w chińskich malowidłach ściennych. W epoce średniowiecza i w odrodzeniu azuryt był niezwykle popularny, jako źródło najpiękniejszego i najwytworniejszego niebieskiego  pigmentów w europejskim malarstwie. Przez wysoką zawartość miedzi Starożytni Egipcjanie wydobywali go na półwyspie Synaj i przetapiali, aby uzyskać pokłady właśnie tego metalu. Azuryt jest często nazywany kamieniem niebios. Wierzy się, że jest szczególnie pomocny ludziom sukcesu, polepsza pamięć i wzmaga intuicję przy podejmowaniu przełomowych decyzji. Azuryt wedle tradycji powinien być używany przez ludzi uczciwych, o czystym sercu i dobrych intencjach - takich, którzy będą mogli w pełni korzystać z jego mocy.

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to rzadki, niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu lub zieleni. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Ze względu na delikatność można go wydobywać tylko ręcznie. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwalać stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Angelit poprawia świadomość duchową, poprawia komunikację i promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: