Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z obsydianem złotym, jaspisami picasso i onyksami

Dostępność: W magazynie
55.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z obsydianem złotym (w środku) oraz jaspisami picasso i onyksami (kolejno po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

OBSYDIAN ZŁOTY to rzadka odmiana obsydianu, występująca głównie w Meksyku. Ten rodzaj skały wulkanicznej zawiera małe wtrącenia pęcherzyków pary wodnej, uwięzione w czarnym szkle wulkanicznym. Pęcherzyki odbijają światło w postaci metalicznego złota, dzięki czemu obsydian złoty zyskał wyjątkowy, błyszczący wygląd.  Złoty obsydian zachęca nas do podejmowania wyzwań oraz dokonywania pozytywnych zmian. Przypomina nam, że jesteśmy w stanie rozwiązać własne problemy i zachęca do wzięcia odpowiedzialności za kierunek, w którym zmierza nasze życie. Łączy nas zarówno z siłą Ziemi, jak i mądrością niebios i ułatwia nam poznanie własnych atutów. Dodatkowo jak wszystkie złote kamienie, przyciąga bogactwo i jest symbolem sukcesu.

ONYKS to kamień znany i ceniony od czasów romańskich, zarówno dzięki jego głębokiej czerni, jak i potężnej mocy. W średniowieczu niektórzy wierzyli, że kamień ten ułatwia odkrycie tajemnic życia, śmierci, odrodzenia i ułatwia kontakt z zaświatami. Od wieków był również używany jako talizman podczas porodu. Onyks jest kamieniem, który pomaga panować nad sobą, pozwala umiejętnie wykorzystać swoją  siłę i skupić się na dążeniu do najważniejszych celów. Onyks ma uspokajającą energię, która może pomóc złagodzić niepokój, stres i smutek. Onyks może pomóc nam w pracy nad naszymi emocjami, szczególnie negatywnymi, takimi jak strach czy złość. To kamień determinacji, wytrwałości, odwagi i stanowczości.  Promuje pewność siebie, samokontrolę i niezależność. Chroni od niesprzyjających sytuacji oraz pozwala  na nowo eksplorować życie.

JASPIS PICASSO to jeden z najbardziej wzorzystych jaspisów.  Jaspis picasso to kamień dynamizmu i niekończących się życiowych zmian. Jest symbolem tego, że nasze życie nieustannie płynie do przodu i się przeobraża. Jaspis picasso pozwala nam poczuć się bezpiecznie w każdej wersji naszego życia i dodaje odwagi, aby nie bać się zmian, a zamiast tego je zaakceptować, aby z dumą eksplorować naszą nową rzeczywistość. Jaspis picasso pomaga mentalnie dorosnąć i duchowo obudzić się do realizacji naszych celów i wykorzystania naszego potencjału. Zaprasza nas do wyjścia poza to, czego nauczyli nas inni i do samodzielnego myślenia. Przypomina również, że sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze własne wybory i ich rezultaty i to właśnie w nas tkwi prawdziwa, najbardziej potrzebna nam moc.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: