• Prosta bransoletka makramowa z kamieniem księżycowym i jaspisami

35.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z kamieniem księżycowym (w środku) i jaspisami (po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY to blask, który otacza księżyc zaklęty w kamieniu. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony z największymi lunarnymi bóstwami, zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Jest traktowany jako minerał nowych początków oraz klejnot intuicji. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie, otwiera na podświadomość To kamień wewnętrznego wzrostu i siły.

JASPIS  to kamień nazywany matką wszystkich minerałów. Był najcenniejszym kamieniem starożytności, o wielu wariantach, barwach i wzorach. Wśród starożytnych ludów brytyjskich i wschodnioeuropejskich jaspisy stanowiły ważny element rytuałów ochronnych. Jaspisy są  zwykle czerwone ze względu na wtrącenia żelaza, ale można je również spotkać w kolorze białym, czarnym, pomarańczowym, żółtym, brązowym, zielonym, pasiastym, wielokolorowym, a czasem niebieskim. Japis motywuje nas do wyjścia z apatii i rozpoczęcia działania. Pomaga nam uniknąć nadmiernego myślenia i zachęca nas, abyśmy po prostu cieszyli się doświadczaniem życia. Jaspis pomaga też w samodyscyplinie,  może być więc świetnym kamieniem dla kogoś, kto chce rzucić uzależnienie, zmienić dietę lub nawyki. Zachęca nas, abyśmy nie przejmowali się rzeczami na które nie mamy wpływu - pomaga skupić się na naszych celach, a nie na rozpamiętywaniu dawnych spraw. Łagodzi stres i eliminuje wszelką negatywną energię, koi nerwy, zwiększa skupienie i pozytywne myślenie. 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy