• Prosta bransoletka makramowa z obsydianem złotym i czarnymi agatami

Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Produkt niedostępny

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z obsydianem złotym (w środku) i czarnymi agatami (po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

OBSYDIAN ZŁOTY to rzadka odmiana obsydianu, występująca głównie w Meksyku. Ten rodzaj skały wulkanicznej zawiera małe wtrącenia pęcherzyków pary wodnej, uwięzione w czarnym szkle wulkanicznym. Pęcherzyki odbijają światło w postaci metalicznego złota, dzięki czemu obsydian złoty zyskał wyjątkowy, błyszczący wygląd.  Złoty obsydian zachęca nas do podejmowania wyzwań oraz dokonywania pozytywnych zmian. Przypomina nam, że jesteśmy w stanie rozwiązać własne problemy i zachęca do wzięcia odpowiedzialności za kierunek, w którym zmierza nasze życie. Łączy nas zarówno z siłą Ziemi, jak i mądrością niebios i ułatwia nam poznanie własnych atutów. Dodatkowo jak wszystkie złote kamienie, przyciąga bogactwo i jest symbolem sukcesu.

AGAT to minerał wielu barw i odmian takich jak agat mszysty czy agat botswana. Nazwa agatów pochodzi od Sycylijskiej rzeki, nazwanej przez Greków Achates. Już za panowania Juliusza Cezara wydobywano z niej pokaźne ilości tych minerałów. Wierzono, że agaty są bożą łaską, używano ich w lecznictwie oraz miały one przekształcać złą energię w pozytywną. W źródłach z XIX wieku możemy przeczytać, że agaty chronią przed piorunami, czarami i opętaniem przez demony, a także zapobiegają otruciu i pijaństwu. Białe agaty poleca się ciężarnym, aby chroniły zarówno je, jak i dziecko. Niektóre odmiany mają przyciągać fortunę, działać zbawiennie na płynność myśli i koncentrację, być wsparciem dla medytacji.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy