• Prosta bransoletka makramowa z dumortierytem, obsydianami srebrnymi i czarnymi agatami

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z dumortierytem (w środku) oraz obsydianami srebrnymi, czarnymi agatami i obsydianami srebrnymi (kolejno po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

DUMORTIERYT został odkryty po raz pierwszy w południowej Francji pod koniec XIX wieku i nazwano go na cześć Eugene'a Dumortiera, francuskiego paleontologa. Dumortieryt jest wspaniałym kamieniem dla umysłu i jest zalecany studentom, naukowcom i osobom uczącym się przez całe życie. Jego energia pomaga nam zachować spokój i pewność w naszych opiniach, ale równocześnie też zachować otwartość, gdy są nam prezentowane nowe informacje. Dumortieryt zapewnia jasność umysłu. Zachęca nas do zachowania otwartej perspektywy i spojrzenia na sytuacje z różnych punktów widzenia. Pomaga się zrelaksować, zwiększa inteligencję emocjonalną, pomaga logicznie spojrzeć na strach i poznać jego przyczyny.

OBSYDIAN SREBRNY tak jak inne odmiany tej skały wulkanicznej, jest cenionym od wieków kamieniem o ciemnej barwie i metalicznym połysku. Jest to rzadki rodzaj obsydianu, występujący głównie w Meksyku. Swój metaliczny srebrny blask zawdzięcza wtrąceniom pęcherzyków pary wodnej odbijającym światło.  Srebrny obsydian zachęca nas do stawienia czoła wszelkim wyzwaniom, przed którymi stoimy i dokonania dobrych wyborów. Pomaga nam uświadomić sobie, że myśli i uczuć nie trzeba wyolbrzymiać ani nadmiernie analizować, promuje zaufanie do własnej intuicji. Zwiększa działanie osobistej medytacji i jest kamieniem pomagającym uzyskanie lepszego wglądu w siebie, w swoje potrzeby i ukryte pragnienia. Dodaje odwagi, wytrwałości oraz pomaga nam myśleć rozsądnie i skutecznie planować.

AGAT CZARNY to mroczny i tajemniczy kamień, który fascynuje ludzi od czasu jego odkrycia. W Starożytnej Mezopotamii, jak i w wielu innych późniejszych cywilizacjach, czarny agat symbolizował władzę. Ci, którzy go posiadali, byli bardzo szanowani i najczęściej również zamożni.  Po dziś dzień czarny agat to symbol siły, równowagi emocjonalnej i stabilności, dający swojemu właścicielowi moc  do pokonywania wszelkich trudności. Podobnie jak czarny turmalin, czarny agat ma moc ochronną. Może również absorbować i przekształcać negatywne energie oraz może pomóc nam złagodzić stres, działając uspokajająco, uziemiając i stabilizując emocje.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy