Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z larvikitami i sodalitami

Dostępność: W magazynie
55.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z larvikitem (w środku) oraz sodalitami i larvikitami (kolejno po bokach). Między kamieniami dodane zostały dwa kamienie platerowanego na złoty kolor hematytu jako przekładki.  Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

LARVIKIT jest potocznie nazywany norweskim kamieniem księżycowym, a sama jego nazwa pochodzi od nazwy norweskiego fiordu w pobliżu którego jest on wydobywany.  Dzięki wielu odcieniom szarości, nieregularnemu zabarwieniu i migoczącym drobinkom przypomina miniaturowy księżyc Ziemi. Larvikit zachęca nas, abyśmy byli bardziej świadomi naszych emocji i umieli je kontrolować. Zwiększa naszą świadomość, pomaga być pewnym naszych myśli, przekonań i emocji. Larvikit jest znany jako minerał dobrze wpływający na sen. Jego energia chroni podczas podróży, działa też odprężająco i wyciszająco, pomaga wypocząć. Jest silnym przewodnikiem energii ziemi i pomaga nawiązać połączenie z siłami natury. 

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Sodality zwiększają naszą samoświadomość oraz pomagają połączyć nasz intelekt z intuicyjnymi darami. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Zachęcają do szczerości w sferze uczuć, pozwalając zobaczyć prawdziwy powód naszych emocji. Pogłębiają medytację i pozwalają rozwiązać nasze problemy szybko i skutecznie.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: