Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z chalcedonami i akwamarynami

Dostępność: W magazynie
35.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z chalcedonami i akwamarynami. Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

CHALCEDONto kamień, którego wiele odmian takich jak agat, onyks czy karneol traktowanych jest jako zupełnie odmienne minerały. Chalcedon radzi sobie też jako kamień oddzielny od jego wariantów. Najczęściej kojarzony z kolorem błękitnym bądź niebiesko-fioletowym, znany jest od niepamiętnych czasów i już epoce kamienia służył ówczesnym myśliwym do wyrobu broni. W starożytności wyrabiano z niego biżuterię, ozdobne przedmioty i dzieła sztuki, w Tybecie widziano w chalcedonie czystość kwiatu lotosu chroniącą przed słabością. Niektórzy wierzą, że jest to kamień braterstwa, dobrej woli i pozytywnej energii i ma nas otworzyć na otwartość i entuzjazm. Noszony bezpośrednio przy ciele, na żyłach ma chronić przed chorobami krwi.

AKWAMARYN to niezwykle czysty kamień, kojarzony z morską wodą. W starożytności oddawano akwamarynom hołd, jakoby były klejnotami ze skarbca syren. Według dawnych wierzeń miały one zapewniać bezpieczne przepłynięcie przez wzburzone morze, były symbolem szczęścia i wiecznej młodości. W średniowieczu miały sprawiać, że rycerze będą niepokonani, a możni unikną zatrucia. Akwamaryn był również kamieniem wyroczni i wygranych bitew. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym, pomaga ludziom przytłoczonym myślami. Wspiera nasz intelekt i zachęca do bycia lepszym człowiekiem.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: