Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Prosta bransoletka makramowa z angelitami pawimi i jaspisami

Dostępność: W magazynie
45.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z angelitami i jaspisami. Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

ANGELIT, znany również jako anhydryt lub anielski kamień, to rzadki, niebiański minerał w kolorze jasnego błękitu lub zieleni. Kamień ten powstaje ze skał gipsowych, które były poddawane ciśnieniu i odparowywaniu wody przez wiele milionów lat. Ze względu na delikatność można go wydobywać tylko ręcznie. Angelit ma łączyć nas ze stróżującymi nas aniołami i pozwalać stać się najlepszą wersją siebie. Jest jednym z najlepszych kamieni współczucia, pełnym empatii, wzmacniającym poczucie więzi między ludźmi. Angelit poprawia świadomość duchową, poprawia komunikację i promuje wyrażanie siebie oraz pokój.

JASPIS  to kamień nazywany matką wszystkich minerałów. Był najcenniejszym kamieniem starożytności, o wielu wariantach, barwach i wzorach. Wśród starożytnych ludów brytyjskich i wschodnioeuropejskich jaspisy stanowiły ważny element rytuałów ochronnych. Jaspisy są  zwykle czerwone ze względu na wtrącenia żelaza, ale można je również spotkać w kolorze białym, czarnym, pomarańczowym, żółtym, brązowym, zielonym, pasiastym, wielokolorowym, a czasem niebieskim. Japis motywuje nas do wyjścia z apatii i rozpoczęcia działania. Pomaga nam uniknąć nadmiernego myślenia i zachęca nas, abyśmy po prostu cieszyli się doświadczaniem życia. Jaspis pomaga też w samodyscyplinie,  może być więc świetnym kamieniem dla kogoś, kto chce rzucić uzależnienie, zmienić dietę lub nawyki. Zachęca nas, abyśmy nie przejmowali się rzeczami na które nie mamy wpływu - pomaga skupić się na naszych celach, a nie na rozpamiętywaniu dawnych spraw. Łagodzi stres i eliminuje wszelką negatywną energię, koi nerwy, zwiększa skupienie i pozytywne myślenie. 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: