• Prosta bransoletka makramowa z iolitem, jaspisami picasso i granatami

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Prosta bransoletka wykonana z wytrzymałego, nylonowego sznurka z iolitem (w środku) oraz jaspisami picasso i granatami (kolejno po bokach). Bransoletka posiada szeroką regulację, dzięki czemu będzie dobrze przylegać do nadgarstka zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

IOLIT to fioletowo-szary  minerał, który szybko podbija serca wielbicieli kamieni szlachetnych. Mimo oficjalnego odkrycia w XIX wieku, znane jest to, że był ceniony przez wiele starożytnych kultur. Iolit jest czasem nazywany kompasem Wikingów. Dzięki temu, że jest on polaryzatorem światła, naukowcy sugerują, że właśnie iolit, islandzki spar lub oba te minerały mogły być powszechnie znane jako legendarny kamień słoneczny. Prawdopodobnie soczewka iolitowa umożliwiała Wikingom określanie pozycji słońca nawet w pochmurne dni, mogli więc oni żeglować dłużej i dalej. Iolit szybko stał się znany jako kamień jasnego widzenia, miał pomagać odnaleźć drogę do domu oraz posiadał zdolność otwierania duchowych ścieżek między żywymi a światem zmarłych. Obecnie uważa się, że iolit wzmacnia w nas motywację i determinację oraz pomaga zaprowadzić w życiu porządek i równowagę.

JASPIS PICASSO to jeden z najbardziej wzorzystych jaspisów.  Jaspis picasso to kamień dynamizmu i niekończących się życiowych zmian. Jest symbolem tego, że nasze życie nieustannie płynie do przodu i się przeobraża. Jaspis picasso pozwala nam poczuć się bezpiecznie w każdej wersji naszego życia i dodaje odwagi, aby nie bać się zmian, a zamiast tego je zaakceptować, aby z dumą eksplorować naszą nową rzeczywistość. Jaspis picasso pomaga mentalnie dorosnąć i duchowo obudzić się do realizacji naszych celów i wykorzystania naszego potencjału. Zaprasza nas do wyjścia poza to, czego nauczyli nas inni i do samodzielnego myślenia. Przypomina również, że sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze własne wybory i ich rezultaty i to właśnie w nas tkwi prawdziwa, najbardziej potrzebna nam moc.

GRANAT to minerał występujący we wszystkich barwach prócz niebieskiego, jednak najbardziej rozpowszechniony i kojarzący się z tym kamieniem jest ciemny czerwony lub wręcz czarny kolor. Granat wykorzystywany jest od epoki brązu, był bardzo popularny w Rzymie w późnym antyku. Egipcjanie i Grecy uważali, że kamień ten chroni od zła i ma działanie antytoksyczne. Wierzono, że reprezentuje on słońce, źródła światła i widoczności oraz poświęcenie. Granat wzmacnia wytrzymałość, wigor i siłę, ale też oddziałuje na przyjaźń, wierność i samorozwój. Granat ma cudowną energię, pełną pasji i wolności. Zachęca nas, abyśmy podążali za pragnieniami naszego serca, a jednocześnie byli praktyczni i pragmatyczni. Uczy nas, jak poprawnie zbalansować nasze życie - radzi nam podążać mądrą ścieżką, równoważąc nasze pasje i siłę oraz zdrowy rozsądek. Pomaga znaleźć nasz nieznany wcześniej potencjał, ukierunkować działanie i uzewnętrznić nasze emocje.

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy