• 'Amora' - naszyjnik z kwarcem różowym i perłą z muszli UNIKAT

190.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Unikatowy naszyjnik makramowy z kwarcem różowym i opalizującą, śnieżnobiałą perła z muszli w kształcie kropli, ręcznie robiony techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Wiązany z tyłu. Posiada możliwość dopasowania długości do własnych potrzeb.

 

Całkowita długość: ok. 74 cm

Szerokość w najszerszym punkcie: ok. 7,5 cm

 

KWARC RÓŻOWY to piękny, niezwykle twardy i wytrzymały kamień jubilerski. Sam kwarc, niezależnie od rodzaju, jest uznawany na świecie za minerał XXI wieku. Według zapisów archeologicznych pierwsi używali odmiany różowej Asyryjczycy. Później ten różowy minerał stał się popularny wśród Greków i Rzymian. Według legend był to jeden z atrybutów Kupidyna oraz Astarte - bogini fenickiej, którą Grecy utożsamiali z Afrodytą. Ten bogaty kamień jest symbolem miłości, zarówno romantycznej, jak i platonicznej. Kamień ten zapewniać ma dobre relacje również ze samym sobą. Pomaga się pozbyć zazdrości, strachu, poczucia winy, a ma pomóc w przyjmowaniu bezwarunkowej miłości i wspierać empatię, cnotę i altruizm.

 

PERŁY Z MUSZLI mają wielką wartość duchową. Zwiększają wrażliwość na piękno natury, wpływają na wyobraźnię, pobudzają zdolności adaptacyjne. Pozwalają łatwiej wyrazić miłość i wspierają w zdobywaniu wiedzy. Są to kamienie odprężające, relaksujące i kojące emocje.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy