• 'Rhea' - naszyjnik z jaspisem wężowym i czarnymi agatami UNIKAT

190.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Unikatowy naszyjnik makramowy z jaspisem wężowym i czarnymi agatami, ręcznie robiony techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Wiązany z tyłu. Posiada możliwość dopasowania długości do własnych potrzeb.

 

Całkowita długość: ok. 75 cm

Szerokość w najszerszym punkcie: ok. 8 cm

 

JASPIS jest kamieniem znanym ludzkości od tysięcy lat. Jaspis wężowy swoim wyglądem przypomina skórę węża. W chrześcijaństwie różne rodzaje jaspisu odpędzały złe duchy, a ten podobny do skóry węża uważano za należący do potężnych archaniołów. Jest ochronnym, uspokajającym kamieniem. Przede wszystkim chroni właściciela przed negatywnością, w tym przed negatywnymi poglądami i zachowaniami innych ludzi. Dodatkowo jaspis wężowy przyciąga nadzieję. Pomaga znaleźć równowagę w umyśle, ciele i duszy, dzięki czemu można zacząć żyć w pokoju ze samym sobą.

 

AGAT to minerał wielu barw i odmian. Nazwa agatów pochodzi od Sycylijskiej rzeki, nazwanej przez Greków Achates. Już za panowania Juliusza Cezara wydobywano z niej pokaźne ilości tych minerałów. Wierzono, że agaty są bożą łaską i używano ich w lecznictwie. Spośród 150 odmian agatów, swoim znaczeniem wyróżnia się jeden. Mroczny i tajemniczy czarny agat to kamień, który fascynuje ludzi od czasu jego odkrycia. W starożytnej Mezopotamii, jak również w wielu innych późniejszych cywilizacjach, czarny agat symbolizował władzę. Ci, którzy go posiadali, byli bardzo szanowani i często również zamożni. Od czasów starożytnych czarny agat są postrzegane jako symbol siły, równowagi emocjonalnej i stabilności, dający swojemu właścicielowi moc, do pokonywania wszelkich trudności.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy