Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

'Solveig' - wisiorek z makramową zawieszką z sodalitem UNIKAT

Dostępność: W magazynie
100.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Dwukolorowa zawieszka z sodalitem na wisiorku, ręcznie robiona techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Solveig to skandynawskie imię jest połączeniem słów "sól" czyli słońce po islandzku lub "salr", czyli dom w języku staronordyckim oraz słowa veig, czyli siła. Imię więc oznacza „silny dom lub córkę słońca”, jako, że jest to imię damskie. Wisiorek i ozdobne zapięcie toggle wykonane ze stali chirurgicznej.

 

Długość wisiorka: ok. 50 cm

Długość zawieszki: ok. 7 cm

Szerokość zawieszki: ok. 5 cm

 

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Wzmacniają potrzebną nam energię, pomagają racjonalnie myśleć, poprawiają intuicję i komunikację. Dzięki nim możemy się prawdziwie odprężyć i uwolnić od negatywnych myśli. Pogłębiają medytację.

 

Przedmiotem zakupu jest sama zawieszka, bez wisiorka, na którym jest zawieszona na zdjęciu.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

 

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: