• Naszyjnik z zawieszką z ametystu lawendowego, naturalnymi perłami, ametystami i 3 innymi rodzajami kamieni naturalnych

135.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Naszyjnik został wykonany na wytrzymałej, stalowej lince jubilerskiej z kamieni naturalnych, szklanych koralików TOHO i koralików ze stali chirurgicznej. Elementy zapięcia wykonane są ze stali chirurgicznej i niewielkiej ilości srebra.

 

Długość naszyjnika wraz z 2,5 cm przedłużką: ok. 43 cm

 

AMETYST - odkryto go aż około 25 tysięcy lat temu i do dnia dzisiejszego zachwyca. Był on symbolem czystości, szczególnie popularnym w Średniowieczu źródłem legend i powiązań z Chrystusem i świętymi. Ze względu na kolor był również ceniony przez władców i później przez szlachtę. Stał się symbolem czystej i prawdziwej miłości, radzenia sobie z niespokojnymi emocjami i miał uwalniać od codziennego zmęczenia. Ametyst wspiera ludzi w rozwiązywaniu konfliktów, wzmacnia przyjaźń i miłość oraz dodaje cierpliwości w trudnych chwilach.


PERŁA jest materiałem wielce pożądanym i inspirującym od tysięcy lat. Perły były już ponoć znane i cenione w Starożytnej Mezopotamii, gdzie biżuterię perłową wymieniano na ceramikę i broń. Były one przedmiotem handlu, legend i ważnym elementem wielu kultur. Perły to klejnot wewnętrznej mądrości. Według mitologii jest to dar często zdobywany poprzez doświadczenie, kiedy osiąga się stan wiedzy i zrozumienia. Perły mają ogromną uzdrawiającą i kojarzone z wodą pomagają znaleźć równowagę i ułatwiają przepływ myśli.


KRYSZTAŁ GÓRSKI Z RUTYLEM to okazy przezroczystego lub białego kwarcu z naturalnymi włóknistymi inkluzjami rutylu w środku w kolorze czerwonym, żółtym lub brązowym. Minerał rutyl, często nazywany Włosami Wenus, daje każdemu egzemplarzowi kwarcu niespotykany i oryginalny wygląd. Jest uważane, że kryształ górski z rutylem umożliwia realizację planów, zwiększając naszą determinację, koncentrację i wiarę w swoje możliwości. Wzmacnia w nas optymizm, ale też obiektywizm i samoświadomość.


OBSYDIAN SREBRNY tak jak inne odmiany tej skały wulkanicznej, jest cenionym od wieków kamieniem o ciemnoszarej barwie i metalicznym połysku. Jest to rzadki rodzaj obsydianu, występujący głównie w Meksyku. Zwiększa działanie osobistej medytacji, jest kamieniem pomagającym uzyskanie lepszego wglądu w siebie, w swoje potrzeby i ukryte pragnienia. Dodaje nam również wiele odwagi i wytrwałości.


TURMALIN jest kamieniem o pięknym i wyjątkowym znaczeniu. W Starożytności w Indiach wierzono w moc turmalinu jako narzędzia mającego ułatwić odkrywanie tego, co dobre i ukazywanie przyczyn kłopotów. Wierzono w moc oświecenia, cudowność spoglądania we własną duszę i rozpraszanie lęków. Kamień ten oczyszcza umysł, zwiększa samodyscyplinę, mobilizuje i aktywizuje do działania. Dobrze porządkuje myśli oraz pozytywnie wpływa na racjonalność i bystrość. Różowy kolor klejnotu symbolizuje humanitaryzm oraz promuje łagodność, empatię, cnotę i bezwarunkową miłość. Z kolei czarna odmiana turmalinu symbolizuje potęgę. Czarny turmalin motywuje do ciągłego mentalnego rozwoju, poznawania życia i własnego wnętrza. Jest kamieniem pozytywnych zmian i wewnętrznego wzrostu.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy