Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.

Bransoletka makramowa z larvikitem, azurytami i niebieskimi kamieniami sokolego oka

Dostępność: W magazynie
69.00
szt.
Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
15
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 15
  • Paczkomaty InPost 15

Granatowa bransoletka, ręcznie robiona techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Wiązana z tyłu.

 

Długość: ok. 37 cm

 

LARVIKITjest potocznie nazywany norweskim kamieniem księżycowym, a sama jego nazwa pochodzi od nazwy norweskiego fiordu, miejsca, w pobliżu którego jest on wydobywany. Dzięki wielu odcieniom szarości, nieregularnemu zabarwieni i migoczącym drobinkom przypomina miniaturowy księżyc Ziemi. Larvikit jest jednym z rzadkich kamieni światowego dziedzictwa, uznanym przez Międzynarodową Konferencję Geologiczną za wywarcie ważnego wpływu na ludzką kulturę. Larvikit jest znany jako minerał dobrze wpływający na sen. Jego energia chroni podczas podróży, działa też odprężająco i wyciszająco, pomaga wypocząć. Jest silnym przewodnikiem energii ziemi i pomaga nawiązać połączenie z siłami natury.


SOKOLE OKOto unikatowy kamień, rzadsza wersja tygrysiego oka, która reprezentuje wszechwiedzące oko. Wraz z obracaniem kamienia możemy na jego powierzchni obserwować przesuwające się jasne pasmo, delikatną, świetlistą smugę - optyczny efekt oka. Posiada subtelne wibracje, dobre do medytacji i ochrony. Jest dobrym talizmanem podczas nocnej pracy lub podróży. Sokole oko jest bardzo skuteczne, jeżeli chodzi o usuwanie różnych ograniczeń oraz negatywnych stereotypów myślowych. Umożliwia spojrzenie na problemy z szerszej perspektywy.


AZURYTto cenny i ceniony od zarania dziejów kamień, który w czystej postaci jest niebieski, jednak przez to, że współwystępuje z zielonym malachitem często możemy zaobserwować połączenie się tych dwóch barw. Już 10 tysięcy lat p.n.e. był znany prekolumbijskim ludom Ameryki Środkowej, a na Dalekim Wschodzie był stosowany w chińskich malowidłach ściennych. Przez wysoką zawartość miedzi Starożytni Egipcjanie wydobywali go na półwyspie Synaj i przetapiali, aby uzyskać pokłady właśnie tego metalu. Azuryt jest często nazywany kamieniem niebios. Wierzy się, że jest szczególnie pomocny ludziom sukcesu, polepsza pamięć i wzmaga intuicję przy podejmowaniu przełomowych decyzji. Azuryt wedle tradycji powinien być używany przez ludzi uczciwych, o czystym sercu i dobrych intencjach.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Parametry:
Autor:
Produkt firmowy
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: