• Dwukolorowa bransoletka makramowa z unakitem i turkusami afrykańskimi

85.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Dwukolorowa bransoletka makramowa z unakitem i turkusami afrykańskimi, ręcznie robiona techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Posiada możliwość regulacji , od 12,5 do 34 cm obwodu, co pozytywnie wpływa na komfort ubierania i umożliwia dopasowanie do każdego nadgarstka.

 

Długość: regulacja między 12,5 a 34 cm.

 

UNAKIT to z pozoru zwykła skała, która jest jednak wyjątkowa ze względu na swoją niecodzienną budowę. Unakit tworzą trzy minerały: zielony epidot, czerwony ortoklaz oraz czasami biały kwarc, co skutkuje jego wyróżniającą się, naturalną i łagodną różnokolorowością. Jest to kamień pomagający uwolnić się od negatywnej energii dnia codziennego, pozwalający iść do przodu. Wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie. Pozwala nam osiągnąć równowagę oraz pozbyć się ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pomaga dostrzec piękno wszechświata. 


TURKUS AFRYKAŃSKI to klejnot o oszałamiającej strukturze i bogatym kolorycie, który wyróżnia go na tle innych minerałów. Długa cywilizacja i dzika przyroda Afryki stworzyły jego wyjątkowe dziedzictwo. To właśnie z tego kamienia wytwarzana była najstarsza biżuteria afrykańskich przodków. Minerał ten jest określany jako turkus, choć tak naprawdę nie jest on turkusem z chemicznego punktu widzenia, a jaspisem. Afrykański turkus jest uważany za kamień ewolucji, przynoszący wiele zmian i wielkich przemian do naszego życia. Otwiera umysł na możliwości, na wszystko co nowe i nieznane. Pomaga nam zaakceptować potrzebę zmian i daje siłę, by z ufnością do nich dążyć. Jest to kamień wspierający naszą konieczność rozwoju. Pozwala obudzić się do prawdziwego celu i stać się lepszym człowiekiem.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy