• Naszyjnik na lince z apatytami i 4 innymi rodzajami kamieni naturalnych z pozłacanej stali chirurgicznej i pozłacanego srebra

Podobne produkty
125.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Naszyjnik został wykonany na wytrzymałej, stalowej lince jubilerskiej z kamieni naturalnych i pozłacanych koralików ze stali chirurgicznej. Elementy zapięcia wykonane są z pozłacanej stali chirurgicznej i niewielkiej ilości pozłacanego srebra.

 

Długość naszyjnika: ok. 38 cm


APATYT to naturalnie występujący kamień szlachetny, w dużej mierze nieznany ogółowi społeczeństwa, ale niezwykle ceniony przez kolekcjonerów. Żółty apatyt jest najpowszechniejszym kolorem, jednak ten kamień najbardziej ceniony jest w jaskrawych odcieniach błękitu. Apatyt to minerał, który pomaga w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość oraz realizacji zamierzonych celów. Ułatwia komunikację, balansuje, często też dodaje odwagi. Niebieskie kamienie sprzyjają duchowemu rozwojowi i korzystaniu z inspiracji.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY to blask, który otacza księżyc zaklęty w kamieniu. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony z największymi lunarnymi bóstwami, zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Jest traktowany jako minerał nowych początków oraz klejnot intuicji. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie, otwiera na podświadomość To kamień wewnętrznego wzrostu i siły.

TOPAZ to szlachetny kamień, posiadający niewiarygodną moc. Mający kolor delikatnych, czystych, morskich fal potrafi uduchowić i rozwinąć wewnętrzną stronę ludzkiej natury. Jest symbolem wielkiej siły i mocy, chwały i duchowości. W Afryce używano go w rytuałach współpracy z przodkami. Chętnie noszono go blisko serca, aby jego moc nie osłabła. Obdarza inteligencją, wzmacnia wiedzę, rozwija potencjał.

AMAZONIT to jeden z najstarszych i jednocześnie najrzadszych używanych kamieni ozdobnych. Był znajdowany w grobowcach faraonów, a starożytni Sumerowie i Babilończycy używali amazonitu do tworzenia pieczęci już 16 tys. lat temu. Biżuterię z tego błękitnego kamienia znaleziono w Jordanii i powstała ona  w neolicie, czyli ponad 10 tys. lat temu. Jest to kamień prawdy, komunikacji, napawający inspiracją, pasją i miłością. Pozwala zajrzeć w głąb siebie, uwolnić złe emocje oraz przywrócić nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. 

AKWAMARYN to niezwykle czysty, niebieski niczym morska woda kryształ. Im czystszy błękit kamienia, tym większa jest jego wartość. Według dawnych wierzeń miały one zapewniać bezpieczne przepłynięcie przez wzburzone morze, były symbolem szczęścia i wiecznej młodości.  Akwamaryn był również kamieniem wyroczni i wygranych bitew. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym, pomaga ludziom przytłoczonym myślami. Wspiera nasz intelekt i zachęca do bycia lepszym człowiekiem.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy