• Szeroka dwukolorowa bransoletka makramowa z agatem indyjskim, granatami i turmalinami UNIKAT

160.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Dwukolorowa bransoletka makramowa z agatem indyjskim, granatami i turmalinami, ręcznie robiona techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Wiązana z tyłu.

 

Całkowita długość: ok. 45 cm

Szerokość w najszerszym punkcie: ok. 8,5 cm

 

AGAT INDYJSKI to jeden z najbardziej wyjątkowych minerałów. Zbudowany z wielu kolorów i unikalnych wzorów wyróżnia się na tle innych agatów. Znany jako kamień wieczności, indyjski agat przynosi ukojenie idei starzenia się. Pomaga oswoić się z wiekiem jako rosnącym wewnętrznym pięknem, mądrością i wdzięcznością za wszystko, co jest i będzie. Agat indyjski jest również najlepszym kamieniem do poznawania samego siebie. Znajdywany w wielu miejscach w Indiach, został nazwany potężnym, mistycznym kamieniem noszonym przez największych mędrców Indii.

 

GRANAT wykorzystywany jest od epoki brązu i był bardzo popularny w Rzymie w późnym antyku. Egipcjanie i Grecy uważali, że kamień ten chroni od zła i ma działanie antytoksyczne. Wierzono, że reprezentuje on słońce, źródła światła i widoczności oraz poświęcenie. Granat wzmacnia wytrzymałość, wigor i siłę, ale też oddziałuje na przyjaźń, wierność i samorozwój. Pomaga znaleźć swój nieznany wcześniej potencjał, pomaga ukierunkować działanie i lepiej uzewnętrznić swoje emocje.

 

TURMALIN jest kamieniem o pięknym i wyjątkowym znaczeniu. W Starożytności w Indiach wierzono w moc turmalinu jako narzędzia mającego ułatwić odkrywanie tego, co dobre i ukazywanie przyczyn kłopotów. Wierzono w moc oświecenia, cudowność spoglądania we własną duszę i rozpraszania lęków. Kamień ten oczyszcza umysł, zwiększa samodyscyplinę, mobilizuje i aktywizuje do działania. Dobrze porządkuje myśli oraz pozytywnie wpływa na racjonalność i bystrość. Różowy kolor klejnotu symbolizuje humanitaryzm oraz promuje łagodność, empatię, cnotę i bezwarunkową miłość, natomiast czarna odmiana symbolizuje potęgę. Czarny turmalin motywuje do ciągłego mentalnego rozwoju, poznawania życia i własnego wnętrza.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy