• Naszyjnik z pereł z muszli, hematytów i koralików z zawieszką z naturalnej perły

95.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Naszyjnik z pereł z muszli, hematytów i koralików z zawieszką z naturalnej perły i pozłacanymi, srebrnymi elementami zapięcia próby 925

 

Długość: ok. 42  cm

 

PERŁY Z MUSZLI inaczej zwane masą perłową mają wielką wartość duchową. Są to perły ochronne, przynoszącą łagodną, uzdrawiającą moc morza. Kojarzone z księżycem, uważane są za symbol bogiń, niewinności, czystości i kobiecości. Zwiększają wrażliwość na piękno natury, wpływają na wyobraźnię, pozwalają łatwiej wyrazić miłość. Są to kamienie odprężające, relaksujące i kojące emocje.

 

PERŁA NATURALNA jest materiałem wielce pożądanym i inspirującym od tysięcy lat. Perły były już ponoć znane cenione w Starożytnej Mezopotamii, gdzie biżuterię perłową wymieniano na ceramikę i broń. Perły to klejnot wewnętrznej mądrości. mają ogromną uzdrawiającą i kojarzone z wodą pomagają znaleźć równowagę i ułatwiają przepływ myśli.

 

HEMATYT jest używany w zdobnictwie od ponad 3000 lat - w starożytnej Babilonii nosili go wojownicy, aby zdobyć siłę do pokonania wrogów, a Egipcjanie ozdabiali nim grobowce faraonów. Uważa się, że hematyt jest kamieniem wzmacniającym organizm, symbolem odwagi i mocy, ułatwiającym życie i zapewniającym odnalezienie spokoju ducha.


Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

 

Autor Produkt firmowy