• Naszyjnik makramowy z szlifowaną bryłką chalcedonu

Podobne produkty
95.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Unikatowy naszyjnik makramowy z bryłką chalcedonu, ręcznie robiony techniką mikro makramy, polegającą na wiązaniu rękoma węzełków i tworzeniu z nich wzorów i kształtów. Wiązany z tyłu. Posiada możliwość dopasowania długości do własnych potrzeb.

 

Całkowita długość: ok. 80 cm

Szerokość w najszerszym punkcie: ok. 4,5 cm

 

CHALCEDON to kamień, którego wiele odmian takich jak agat, onyks czy karneol traktowanych jest jako zupełnie odmienne minerały. Chalcedon radzi sobie też jako kamień oddzielny od jego wariantów. Najczęściej kojarzony z kolorem błękitnym bądź niebiesko-fioletowym, znany jest od niepamiętnych czasów i już epoce kamienia służył ówczesnym myśliwym do wyrobu broni. W starożytności wyrabiano z niego biżuterię, ozdobne przedmioty i dzieła sztuki, w Tybecie widziano w chalcedonie czystość kwiatu lotosu chroniącą przed słabością. Niektórzy wierzą, że jest to kamień braterstwa, dobrej woli i pozytywnej energii i ma nas otworzyć na otwartość i entuzjazm. Noszony bezpośrednio przy ciele, na żyłach ma chronić przed chorobami krwi.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.


Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy