• Bransoletka z czarno-białym agatem, jaspisami lotus i larvikitami

Podobne produkty
65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych: sodalitów i larvikitów oraz srebrnych koralików ze stopu metali na wytrzymałej jubilerskiej stalowej lince. Elementy zapięcia wykonane są ze stali chirurgicznej i niewielkiej ilości srebra. 

 

Długość wraz z 3 cm przedłużką: ok. 18,5 cm

 

AGAT to minerał wielu barw i odmian. Nazwa agatów pochodzi od Sycylijskiej rzeki, nazwanej przez Greków Achates. Spośród 150 odmian agatów, swoim znaczeniem wyróżnia się jeden. Mroczny i tajemniczy czarny agat to kamień, który fascynuje ludzi od czasu jego odkrycia. W starożytnej Mezopotamii, jak również w wielu innych późniejszych cywilizacjach, czarny agat symbolizował władzę. Ci, którzy go posiadali, byli bardzo szanowani i często również zamożni. Od czasów starożytnych czarny agat są postrzegane jako symbol siły, równowagi emocjonalnej i stabilności, dający swojemu właścicielowi moc, do pokonywania wszelkich trudności.


JASPIS to niepowtarzalny kamień o wielu wariantach i wzorach. Wśród starożytnych ludów brytyjskich i wschodnioeuropejskich jaspisy stanowiły ważny element rytuałów ochronnych. Nazywany matką wszystkich minerałów był najcenniejszym kamieniem starożytności. Miał duże znaczenie w chrześcijaństwie, robiono z niego amulety przynoszące szczęście, pieczęcie i rzeźby. Tradycyjnie jest uważany za kamień energii, witalności i dobrego samopoczucia. Jaspis jest najwyższym opiekunem, zapewniającym rozproszenie stresu i osiągnięcie spokoju duszy.


LARVIKIT jest potocznie nazywany norweskim kamieniem księżycowym, a sama jego nazwa pochodzi od nazwy norweskiego fiordu w pobliżu którego jest on wydobywany. Dzięki wielu odcieniom szarości, nieregularnemu zabarwieniu i migoczącym drobinkom przypomina miniaturowy księżyc Ziemi. Larvikit jest znany jako minerał dobrze wpływający na sen. Jego energia chroni podczas podróży, działa też odprężająco i wyciszająco, pomaga wypocząć. Jest silnym przewodnikiem energii ziemi i pomaga nawiązać połączenie z siłami natury. 

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy