• Bransoletka z kwarcem różowym i 3 innymi rodzajami kamieni naturalnych

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka na lince z kwarcem różowym w kształcie łezki i 3 innymi rodzajami kamieni naturalnych ze stali chirurgicznej z dodatkiem srebra próby 925.

 

Długość bransoletki wraz z 4 cm przedłużką: 22 cm

 

KWARC RÓŻOWY to piękny, niezwykle twardy i wytrzymały kamień jubilerski. Według zapisów archeologicznych pierwsi używali odmiany różowej Asyryjczycy. Później ten różowy minerał stał się popularny wśród Greków i Rzymian. Według legend był to jeden z atrybutów Kupidyna oraz Astarte - bogini fenickiej, którą Grecy utożsamiali z Afrodytą. Ten bogaty kamień jest symbolem miłości, zarówno romantycznej, jak i platonicznej. Kamień ten zapewniać ma dobre relacje również ze samym sobą. Pomaga się pozbyć zazdrości, strachu, poczucia winy, a ma pomóc w przyjmowaniu bezwarunkowej miłości i wspierać empatię, cnotę i altruizm.

SZAFIR to kamień szlachetny o niezwykłej głębi. W średniowieczu noszono szafiry jako symbol niebios. Później wielu entuzjastów tych kamieni okrzyknęło je minerałami mądrości, wiary i czystości. Kojarzone z czystością mają zbliżać nas do aniołów poprzez zwiększenie świadomości duchowej. Pomaga pozostać na odpowiedniej życiowej ścieżce, choć jednocześnie sprzyjają wewnętrznemu rozwojowi i dokonywaniu zmian na lepsze i czerpaniu radości z życia.

AMETYST to kamień znany każdemu, mający ogromną wartość. Odkryto go aż około 25 tysięcy lat temu i do dnia dzisiejszego zachwyca. Był on symbolem czystości, szczególnie popularnym w Średniowieczu źródłem legend i powiązań z Chrystusem i świętymi. Ze względu na kolor był również ceniony przez władców i później przez szlachtę. Stał się symbolem czystej i prawdziwej miłości, radzenia sobie z niespokojnymi emocjami i miał uwalniać od codziennego zmęczenia. Ametyst wspiera ludzi w rozwiązywaniu konfliktów, wzmacnia przyjaźń i miłość oraz dodaje cierpliwości w trudnych chwilach.

TURMALIN jest kamieniem o pięknym i wyjątkowym znaczeniu. W Starożytności w Indiach wierzono w moc turmalinu jako narzędzia mającego ułatwić odkrywanie tego, co dobre i ukazywanie przyczyn kłopotów. Wierzono w moc oświecenia, cudowność spoglądania we własną duszę i rozpraszanie lęków. Kamień ten oczyszcza umysł, zwiększa samodyscyplinę, mobilizuje i aktywizuje do działania. Dobrze porządkuje myśli oraz pozytywnie wpływa na racjonalność i bystrość. Różowy kolor klejnotu symbolizuje humanitaryzm oraz promuje łagodność, empatię, cnotę i bezwarunkową miłość.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy