• Bransoletka z agatem dendrytowym i perłami z muszli

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Bransoletka łańcuszkowa ze stali chirurgicznej z agatem dendrytowym (w środku) i perłami z muszli (po bokach).

 

Długość wraz z 3 cm przedłużką: ok. 18,5 cm

 

AGAT to minerał wielu barw i odmian takich jak agat mszysty czy agat botswana. Agat dendrytowy to kolejny rodzaj agatu wyróżniający się swoim wyglądem i znaczeniem. Agat dendrytowy najczęściej jest biały lub szary i często zawiera różnobarwne inkluzje innych minerałów. Dla przykładu agat z zielonymi inkluzjami nazywany jest agatem mszystym, a z brązowymi - agatem drzewnym. Agat dendrytowy wnosi duchową świadomość do codziennego życia. Pomaga nam zachować równowagę i umożliwia w tym celu duchowe połączenie się z naturą. Agat dendrytowy łączy logikę z intuicją, pozwalając zaufać swojemu wnętrzu, aby osiągnąć spokój, równowagę i harmonię. To wyjątkowy kamień obfitości i wdzięczności.


PERŁY Z MUSZLImają wielką wartość duchową. Są to perły ochronne, przynoszącą łagodną, uzdrawiającą moc morza. Kojarzone z księżycem, uważane są za symbol bogiń, niewinności, czystości i kobiecości. Perły z muszli zwiększają wrażliwość na piękno natury, wpływają na wyobraźnię, pobudzają zdolności adaptacyjne. Pozwalają łatwiej wyrazić miłość i wspierają w zdobywaniu wiedzy. Są to kamienie odprężające, relaksujące i kojące emocje.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy