• Srebrne kolczyki PREMIUM 16 naturalnych pereł, sodality

Brak towaru
95.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Produkt niedostępny

Kolczyki PREMIUM z szesnastoma perłami i dwoma sodalitami w kształcie kropel, wykonane techniką beadingu. Bigle-sztyfty do kolczyków w aztecki wzór wykonane są ze srebra próby 925.

 

Długość kolczyków: ok. 4,5 cm

 

SODALIT to kamień rzadki, nieznany, wyjątkowy. Mimo że oficjalnie sodalit został odkryty w XIX wieku, istnieją niepodważalne archeologiczne dowody na to, że sodalit był wysoko ceniony w starożytnej Ameryce Południowej. Minerał był wykorzystywany przez lud Caral, prekolumbijskie społeczeństwo uznawane za najstarszą amerykańską cywilizację sprzed 5 tysięcy lat. Członkowie tej cywilizacji handlowali sodalitem wydobywanym w Altiplano, rozległym płaskowyżu w Andach. Sodality kojarzone są z mądrością i koncentracją. Są kamieniami wprowadzającymi w umyśle spokój i porządek. Wzmacniają potrzebną nam energię, pomagają racjonalnie myśleć, poprawiają intuicję i komunikację. Dzięki nim możemy się prawdziwie odprężyć i uwolnić od negatywnych myśli. Pogłębiają medytację. 

 

PERŁY są materiałem wielce pożądanym i inspirującym od tysięcy lat. Były uważane za zastygłe łzy bogów lub aniołów i traktowane jak morskie diamenty. Perły były już ponoć znane cenione w Starożytnej Mezopotamii, gdzie biżuterię perłową wymieniano na ceramikę i broń. Były one przedmiotem handlu, legend i ważnym elementem wielu kultur. Perły to klejnot wewnętrznej mądrości. Według mitologii jest to dar często zdobywany poprzez doświadczenie, kiedy osiąga się stan wiedzy i zrozumienia. Perły mają ogromną uzdrawiającą i kojarzone z wodą pomagają znaleźć równowagę i ułatwiają przepływ myśli.

 

Cena dotyczy pary kolczyków. Jako, że jest to produkt handmade, jeden kolczyk może nieznacznie różnić się od drugiego długością. Kamienie naturalne mogą się od siebie nieznacznie różnić kolorem i wzorem oraz mogą występować w nich niewielkie, naturalne ubytki i nierówności.


Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy