• Kolczyki z kwarcem różowym i kamieniami księżycowymi z pozłacanej stali chirurgicznej

Podobne produkty
55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Kolczyki wykonane z użyciem różowych kwarców, kamieni księżycowych, bigli z pozłacanej stali chirurgicznej i kuleczek ze stopu metali.

 

Długość kolczyków: ok. 4,2 cm

 

KWARC RÓŻOWY to piękny, niezwykle twardy i wytrzymały kamień jubilerski. Sam kwarc, niezależnie od rodzaju, jest uznawany na świecie za minerał XXI wieku. Według zapisów archeologicznych pierwsi używali odmiany różowej Asyryjczycy. Później ten różowy minerał stał się popularny wśród Greków i Rzymian. Według legend był to jeden z atrybutów Kupidyna oraz Astarte - bogini fenickiej, którą Grecy utożsamiali z Afrodytą. Ten bogaty kamień jest symbolem miłości, zarówno romantycznej, jak i platonicznej. Kamień ten zapewniać ma dobre relacje również ze samym sobą. Pomaga się pozbyć zazdrości, strachu, poczucia winy, a ma pomóc w przyjmowaniu bezwarunkowej miłości i wspierać empatię, cnotę i altruizm.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY to blask, który otacza księżyc zaklęty w kamieniu. Wydobywany od tysięcy lat, kojarzony z największymi lunarnymi bóstwami, zdobił centra talizmanów. Uważano, że ich moc zależy od fazy księżyca i od patronatu boskich opiekunów. Święty klejnot cieszył się popularnością przez wszystkie epoki i wiele kultur, od starożytności po secesję, od Bliskiego Wschodu po Anglię. Jest traktowany jako minerał nowych początków oraz klejnot intuicji. Wspiera nas w naszym wewnętrznym rozwoju, wzmacnia emocjonalnie, otwiera na podświadomość To kamień wewnętrznego wzrostu i siły.

Cena dotyczy pary kolczyków. Jako, że jest to produkt handmade, jeden kolczyk może nieznacznie różnić się od drugiego długością. Kamienie naturalne mogą się od siebie nieznacznie różnić kolorem i wzorem oraz mogą występować w nich niewielkie, naturalne ubytki i nierówności.

 

Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.

 

Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth

Autor Produkt firmowy