• Grafika w ramie "Raniuszki"

Podobne produkty
390.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Grafika “Raniuszki” wbrew pozorom jest dobrym przekazem. Tytuł może nie zachęca, ale praca sama w sobie była stworzona z myślą ku przestrodze. Często nieświadomie krzywdzimy swoich bliskich. W natłoku pracy i wiecznego zabiegania zupełnie nie widzimy i nie słyszymy komunikatów jakie nam bliskie osoby próbują przekazać. Praca ta ma na celu codziennie przypominać, aby starać się lepiej komunikować, rozmawiać z bliskimi. Aby dłuższe niedopowiedzenia nie kłębiły frustracji. 


Grafika "Raniuszki" autorstwa Gabrieli Gorączko - studio Booku. Pierwotnie praca zaprojektowana oraz narysowana cienkopisami, markerami na papierze. Do tego użyte były również stemple wycięte z gumki do mazania. Następnie praca została zeskanowana w wysokiej jakości tak, aby w druku były widocznie wszystkie detale. 


Ta grafika wydrukowana została w technice Giclee. Jest to innowacyjny rodzaj druku, który zapewnia trwałość na dłużej niż 100 lat. Jest akceptowany przez muzea. Dzięki tej technice druku w Twoich czterech kątach zawiśnie prawdziwe dzieło sztuki. Do nadruku wykorzystane są najwyższej jakości pigmenty, dzięki którym barwy są nasycone i głębokie. Grafikę otrzymasz razem z certyfikatem autentyczności oraz własnoręcznym podpisem autorki pracy.

Źródło: booku.pl

 

Wymiary:

Wysokość: 33 cm

Szerokość: 43 cm

Autor Gabriela Gorączko