• Grafika w ramie "Małymi krokami"

Podobne produkty
390.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Grafika "Małymi krokami" jest opowieścią o przekraczaniu własnych granic i powolnych wychodzeniu ze strefy komfortu. Jest małą codzienną zachętą do osiągania celów, które początkowo mogą nie być na wyciągnięcie ręki. 
To nie oznacza, że mamy porzucać swoją przestrzeń.Każdy ma swój plac zabaw, ale tylko i wyłącznie my decydujemy kogo zaprosimy i z kim wyjdziemy.


Grafika "Małymi krokami" autorstwa Gabrieli Gorączko - studio Booku. Pierwotnie praca zaprojektowana oraz narysowana cienkopisami, markerami na papierze. Do tego użyte były również stemple wycięte z gumki do mazania. Następnie praca została zeskanowana w wysokiej jakości tak, aby w druku były widocznie wszystkie detale. 


Ta grafika wydrukowana została w technice Giclee. Jest to innowacyjny rodzaj druku, który zapewnia trwałość na dłużej niż 100 lat. Jest akceptowany przez muzea. Dzięki tej technice druku w Twoich czterech kątach zawiśnie prawdziwe dzieło sztuki. Do nadruku wykorzystane są najwyższej jakości pigmenty, dzięki którym barwy są nasycone i głębokie. Grafikę otrzymasz razem z certyfikatem autentyczności oraz własnoręcznym podpisem autorki pracy.

Źródło: booku.pl

 

Wymiary:

Wysokość: 43 cm

Szerokość: 33 cm

Autor Gabriela Gorączko