• Kolczyki z chalcedonami

45.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność W magazynie

Zamówienie mailowe: cttrapasz@gmail.com

Kolczyki z chalcedonami wykonane ze stopu metali w kolorze złotym.

 

Długość kolczyków: 6,3 cm

 

CHALCEDON to kamień, którego wiele odmian takich jak agat, onyks czy karneol traktowanych jest jako zupełnie odmienne minerały. Chalcedon radzi sobie też jako kamień oddzielny od jego wariantów. Najczęściej kojarzony z kolorem błękitnym bądź niebiesko-fioletowym, znany jest od niepamiętnych czasów i już epoce kamienia służył ówczesnym myśliwym do wyrobu broni. W starożytności wyrabiano z niego biżuterię, ozdobne przedmioty i dzieła sztuki, w Tybecie widziano w chalcedonie czystość kwiatu lotosu chroniącą przed słabością. Niektórzy wierzą, że jest to kamień braterstwa, dobrej woli i pozytywnej energii i ma nas otworzyć na otwartość i entuzjazm. Noszony bezpośrednio przy ciele, na żyłach ma chronić przed chorobami krwi.

 

Cena dotyczy pary kolczyków. Jako, że jest to produkt handmade, jeden kolczyk może nieznacznie różnić się od drugiego długością. Kamienie naturalne mogą się od siebie nieznacznie różnić kolorem i wzorem oraz mogą występować w nich niewielkie, naturalne ubytki i nierówności.


Biżuteria przyjdzie do Ciebie w materiałowym, ręcznie szytym satynowym woreczku wraz z papierową wersją opisu oraz instrukcją jak dbać o daną rzecz.


Więcej informacji o kolekcji biżuterii Hidden In The Earth i procesie jej powstawania znajdziesz na Instagramie: @hiddenintheearth
Autor Produkt firmowy