• Esencja gór - świeca sojowa o zapachu sosny i bryzy w ceramice

Podobne produkty
Brak towaru
95.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Produkt niedostępny

ESENCJA GÓR to firmowa, ekologiczna świeca sojowa z kolekcji PRATUM wykonana w ręcznie robionym, ceramicznym naczyniu od BiesCzary Pracownia Ceramiki

 

Świeca posiada unikalną kombinację zapachową sosna - bryza i oryginalną, wykonywaną przez nas etykietę z grafiką.

 

Każda świeca trapasz.pl z kolekcji PRATUM ma inną kombinację zapachową, inną nazwę i etykietę, więc kiedy kupujesz jedną z naszych świec, możesz mieć pewność, że nigdy nie zostanie wykonana ponownie i jest prawdziwym unikatem.

 

Dodatki zawarte w świecy: kwiaty gliksji białej, szyszki chmielu, kłos pszenżyta, laska cynamonu, kamienie naturalne: kryształ górski, fluoryt

 

Made in Bieszczady

 

Wysokość: ok. 4 cm

Średnica: ok. 12,5 cm

 

Świeca może mieć na swojej powierzchni nierówności, wybrzuszenia czy delikatne przebarwienia. Świadczy to o naturalności wosku i nie wpływa na jakość wosku lub zapach świecy. Świeca jednorazowo powinna się palić nie dłużej niż 4 godziny, aby utrzymać jej zapach jak najdłużej. Przed kolejnym zapaleniem świecy warto lekko przyciąć knot.

 

Wypaliłeś świecę? Oto, co możesz zrobić z naczynkiem!

Jeśli wypaliłeś świecę, nie ma problemu, abyś zwrócił nam wymytą miseczkę po świecy do ponownego napełnienia woskiem. Za pierwszym razem napełnimy, ozdobimy i odeślemy świecę na nasz koszt. Jeśli jednak chcesz wykorzystać naczynko w inny sposób, możesz go użyć jako miseczkę na przekąski, biżuterię lub inne drobne przedmioty, a nawet jako małą doniczkę. Zastosowań jest wiele!

Autor Produkt firmowy